B140XTN02.5 HW1A

| Panelmodell | B140XTN02.5 HW1A |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN02.5 HW1A-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 309.399 × 173.952 (H×V) |
| Kontur (mm) | - |
| luminans | - |
| Kontrastförhållande | 400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Bra utsikt på | 6 o'clock |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Färgdjup | 262K |
| bakgrundsbelysning | WLED |
| Skissform | - |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140XTN02.5 HW1A.
AUO B140XTN02.5 HW1A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN02.5 HW1A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN02.5 HW1A eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN02.5 HW1A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN02.5 HW1A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN02.5 HW1A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN02.5 HW1A eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN02.5 HW1A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140XTN02.5 HW1A"
- AUO B140XTN02.5 HW1A
- B140XTN02.5 HW1A datablad
- B140XTN02.5 HW1A-bild
- B140XTN02.5 HW1A pris
- B140XTN02.5 HW1A-distributör
